No menu items!

arsenal

Gol i çuditshëm në sfidën Junajtid-Arsenal (Video)

I kishim parë të gjitha në futboll por sonte u pasurua më tej ky sport kaq i bukur dhe popullor. Ndodhi në “Old Trafford”, në supersfidën Manchester United-Arsenal. Goditje këndi për topçinjtë, rrëmujë në zonë, De Gea shkelet nga Fred,...

Video/ Arsenal kthehet te fitorja, talenti shënon “golazo” pas vetëm 93 sekondash

Arsenal ka harruar humbjen 4-0 kundër Liverpool dhe është kthyer te fitorja në Premier League. Que bien le ha salido este canterano al Arsenal. Bukayo Saka y Smith Rowe, tremendos jugadores. Nosotros no damos una con algún canterano, todos rana...

“Poker”në Anfield, Liverpool kthen Arsenal-in me këmbë në tokë

4-0. Ky ka qenë rezultati i Liverpool-Arsenal, ndeshje e vlefshme për javën e 12-të të Premier League. Tjetër leksion futbolli për Topçinjtë në Anfield, me Liverpool që ka shënuar 101 gola në total kundër londinezëve në Premier League; vetëm kundër...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img