No menu items!

andru shevcenko

E bujshme/ Shevçenko pritet të drejtojë skuadrën e Serisë A

Goli në fund i Biankit në barazimin 2-2 ndaj Empolit nuk i mjafton Davide Balardinit për të shpëtuar pankinën e tij te Xhenoa. Pronarët e rinj të klubit nga Liguria “777 Partners”, kanë vendosur për të shkarkuar trajnerin dhe për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img