No menu items!

andorra

Fitore e vështirë ndaj Andorrës/ Shqipëria ruan vendin e tretë dhe mbyll me rekord kualifikueset e Botërorit 2022 (Video)

Shqipëria ka fituar minimalisht ndaj Andorrës, duke i mbyllur kualifikueset e Botërorit “Katar 2022” në vendin e tretë. Kuqezinjtë arritën të shënonin vetëm në minutën e 74, pas një 11-metërshi të fituar nga Uzuni dhe të shndërruar në gol nga...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img