Wednesday, June 7, 2023

Aleksandër Kulyk

Trajneri i Kombëtares së Ukrainës vritet në Kiev nga bombardimet ruse

Prej 8 ditësh lufta mes Rusisë dhe Ukrainës ka sjellë mjaft viktima, mes tyre edhe shumë fëmijë dhe sportistë. Ditën e sotme, trajneri i Kombëtares Ukrainase të Çiklizmit, Aleksandër Kulyk, vdiq pranë qytetit të Sumy gjatë një përpjekjeje për të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img