No menu items!

al nassr

Ronaldo publikon foton me Messi-n: Është mirë të takosh disa shokë të vjetër

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi u përballën ditën e djeshme, në një miqësore të zhvilluar në kryeqytetin e Arabisë Saudite, Riyadh. Ronaldo ishte kapiteni i skuadrës saudite, me lojtarë nga dy ekipet më të mira në vend, Al Nassr dhe...

Shifra marramëndëse, sa do të përfitojë Cristiano Ronaldo te Al Nassr

Cristiano Ronaldo është zyrtarizuar si futbollist i klubit nga Arabia Suadite, Al Nassr. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ekipi përmes një postimi në rrjetet sociale, teksa portugezi do të bëhet lojtari më i paguar në botë. Deri në vitin...

‘Vizioni që ka Al Nassr është frymëzues’, Ronaldo flet pas transferimit në Arabinë Saudite

“Jam i emocionuar për një përvojë të re në një ligë të ndryshme dhe në një vend tjetër, vizioni që ka Al Nassr është shumë frymëzues. Jam shumë i emocionuar të bashkohem me shokët e mi të skuadrës dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img