No menu items!

21 janari

Berisha: Të rihetohet 21 janari, Rama ka përgjegjësi si organizator

Sali Berisha i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama në lidhje me rihetimin e çështjes së 21 janarit. Gjatë një konferencë për mediat nga selia blu, ish-kryeministri Berisha u shpreh se në këtë çështje, nuk është hetuar fakti se Rama ishte...

Ilir Meta: Lulzim Basha dhe Edi Rama përgjegjës për ’21 janarin

Presidenti Ilir Meta tha në emisionin 'Now' se përgjegjësi për 21 janarin kanë Lulzim Basha dhe Edi Rama. Lulzim Basha ka qenë ministër i Brendshëm kur u zhvillua protesta e dhunshme e opozitës përpara Kryeministrisë. Kreu i shtetit deklaroi tha se është...

“Vrasjet e 21 Janarit”/ Basha tregon bashkëpunimet e Berishës me Metën

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shpërthyer në sulme dhe akuza të forta në adresë të presidentit Ilir Meta dhe ish-kryeministrit Sali Berisha. Në mbledhjen e fundit të grupit parlamentar mësohet se Basha ka ripërsëritur edhe njëherë qëndrimin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img