Monday, June 17, 2024

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocion me debat

Rrëzohet kërkesa e Foltores për mocion me debat.  “Kërkesa nuk miratohet”, tha kryeparlamentarja Lindita Nikolla pas votimit të kryer.

Deputetë të Foltores, zaptuan foltoren e Kuvendit, duke vijuar me kaosin dhe tensionin në Kuvend.

Nikolla u bëri thirrje deputetëve që të lironin foltoren e Kuvendit në mënyrë që seanca plenare të vazhdojë normalisht.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

LAJME TE TJERA

Më SHUMë