Sunday, July 21, 2024

Vendi në krizë energjitike, kryeministri Rama hap llogari në rrjetin social, “TikTok”

Kryeministri Edi Rama ka hapur një kanal zyrtar në rrjetin social “Tik Tok”, duke u bërë pjesë e komunitetit më në zë të momentit. Pasi ka krijuar nga një llogari në Facebook, Youtube, Tëitter, Instagram por edhe në Netflix dhe HBO, të cilat i përdor me ëndje, duke se nuk i ka rezistuar tendencës më të fundit.

Kreu i qeverisë duket tepër i reklasuar teksa ka postuar edhe videot e para në këtë platformë sociale, teksa duket se nuk e shqetëson kriza energjitike dhe rritjen e çmimeve të cilën e paralajmëroi disa ditë më parë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

LAJME TE TJERA

Më SHUMë