No menu items!

zlatan ibrahimovic

“Titullin mund ta fitojmë”, Ibrahimoviç: Milani nuk është ekipi im i fundit

Katërqind gola në ka mpionatet ku ka lua jtur dhe 150 vetëm në Serinë A. Zlatan Ibrahimoviç nuk ka ndërmend të ndalet, madje edhe në rast se largohet nga Milani, karrierën do ta vijojë gjetkë. Kjo është bindja e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img