No menu items!

zinedine zidane

Zidane drejt rikthimit në pankinë, dy ekipe big në ”pole position” për francezin

Zinedine Zidane, pas largimit nga drejtimi i Real Madridit në fund të sezonit të kaluar, po përgatitet të rikthehet përsëri në pankinë. Trajneri francez do të ishte i diskutueshëm mes Ligue 1 dhe Premier League. Planet e Zidane përfshijnë drejtimin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img