No menu items!

zgjedhje lokale

Disfata në zgjedhjet lokale/ Kurti: Rezultat jo i kënaqshëm për Vetëvendosjen

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, njëherësh udhëheqës i Lëvizjes Vetëvendosje, tha të hënën se rezultati i partisë së tij në rundin e dytë të zgjedhjeve lokale “nuk është i kënaqshëm”. Ky rezultat, tha Kurti, është pasojë e “disa defekteve të...

Zgjedhjet në Kosovë, voton kryeministri Kurti: I ftoj qytetarët të bëjnë të njëjtën gjë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka votuar ditën e sotme në zgjedhjet lokale. Pasi ka hedhur votën e tij në kuti, Kurti u ka dërguar qytetarëve një thirrje që të hedhin votën e tyre për Kryetarët e Komunave dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img