No menu items!

zef mazi

Kryenegociatori Zef Mazi: Negociatat, proces i vështirë dhe i komplikuar

Procesi do të jetë i gjatë, i komplikuar, i vështirë dhe rruga para nesh do të jetë e tatëpjetë. Kështu deklaroi kryenegociatori Zef Mazi gjatë fjalës së tij në takimin e shqyrtimit analitik të legjislacionit, pas Konferencës së Parë Ndërqeveritare...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img