No menu items!

yajvani

Kina kundërshton kontaktet ushtarake mes SHBA-së dhe Tajvanit

Kina ka përsëritur kundërshtimet e veta ndaj lidhjeve ushtarake në mes të Uashingtonit dhe Tajvanit, pasi presidentja tajvaneze, Tsai Ing-Wen, ka konfirmuar se një numër i vogël i trupave amerikane janë prezente në ishull. Kina Komuniste, e cila e konsideron...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img