No menu items!

xho bajden

Bajden: I takon Ukrainës të vendosë nëse do lëshojë territor ndaj Rusisë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden deklaroi se i takon Ukrainës të vendosë nëse do lëshojë territor ndaj Rusisë, në mënyrë që të arrihet paqja dhe të përfundojë lufta. Deklaratën, Biden e dha këtë të premte para...

Bajden: Putin nuk ka rrugëdalje nga lufta në Ukrainë

Presidenti i SHBA, Xho Bajden ka deklaruar se është i shqetësuar për presidentin rus Vladimir Putin, duke u shprehur se ai nuk ka asnjë rrugëdalje nga lufta në Ukrainë. Në një mbledhje fondesh politike në periferi të Uashingtonit, Bajden tha...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img