No menu items!

vucic

Serbët u detyruan që t’i vendosnin barrikadat në veri, thotë Vuçiç

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç tha se mesazhi i tij për serbët nga Kosova është se “nuk ka dorëzim dhe nuk do të ketë dorëzim”, duke shtuar se ata janë detyruar që t’i vendosnin barrikadat. Përmes një postimi në rrjetet...

Pse Vuçiç po adhurohet prej njerëzve të Berishës?

Nga: Mero Baze Pas mospajtimit publik që Presidenti i Serbisë Aleksandër Viçiç pati ndaj sanksioneve amerikane për liderin e serbëve të Bosnjës, Milorad Dodik, pashë shumë komente të mbështetësve të Berishës që filluan të bëjnë komente pozitive për Presidentin e Serbisë. Mbi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img