No menu items!

vrasim

‘Do t’ju vrasim të gjithëve’, aleati i Putinit kërcënon gazetarin gjerman

Lideri i partisë pro-Putin “Rodina”, Aleksey Zhuravlyov ka reaguar ashpër dhe ka kërcënuar gazetarin e BILD, Björn Stritzel gjatë raportimit të tij për luftën në Ukrainë. I ftuar në televizionin rus të mbështetur nga Kremlini, Zhuravlyov nuk e përmbajti veten...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img