No menu items!

volejbolliste

E tmerrshme në Afganistan, talebanët i presin kokën volejbollistes dhe e postojnë në rrjetet sociale

Mahjabin Hakimi, një volejbolliste e Klubit të Volejbollit në Kabul, Afganistan, u masakrua nga xhihadistët në fillim të këtij muaji. Sipas Indiatoday, trajneri i saj, i cili qëndroi anonim, ka treguar në një intervistë se ata i kanë prerë kokën volejbollistes...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img