No menu items!

vllasi calamani

Flet xhaxhai i ‘Monstrës së Fierit’: T’i jepet dënimi më i rëndë

Xhaxhai i autorit të krimit makabër në Fier, ku u vra 8-vjeçari Mateo Vasia, ka folur për mediat. Vllasi Çalamani ka thënë se nipi ka qenë problematik dhe shpesh e këshillonte, por shtoi se nuk e dëgjonte. Prej vitesh...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img