No menu items!

viti i ri

Trendi i ri, çfarë konsumuan shqiptarët për festat e fundvitit

Entuziazmi i blerjeve festive nuk është penguar as nga çmimet e larta dhe as pandemia, teksa të gjitha linjat e tregtisë me pakicë, që nga artikujt e përdorur deri te blerjet e sofistikuara teknologjike raportuan shitje jo të zakontë...

Video/ Berisha uron shqiptarët për Vitin e Ri (Mesazhi)

Në një videomesazh me rastin e ndërrimit të viteve, lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka bërë një bilanc të vitit 2021, i cilësuar prej tij si vit i tmerrshëm, por dhe vit i mrekullisë shqiptare. Berisha tha se viti...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img