No menu items!

vepra penale

Tiranë, vihen në pranga 16 shtetas për vepra të ndryshme penale

Forca e Posaçme "Shqiponja" në bashkëpunim me specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. K., 36 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale një sasi lëndë narkotike...

Tiranë, vihen në pranga 8 persona për vepra të ndryshme penale

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë kapjen dhe ndalimin e shtetasit L. N., 41 vjeç, pasi në një stacion autobusi i ka vjedhur telefonin shtetases S. P., 20 vjeçe. Gjithashtu nga veprimet hetimore, ka...

Tiranë, vihen në pranga 10 persona për vepra të ndryshme penale

Specialistët në Sektorin për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. A., 18 vjeç dhe proçeduan në gjendje të lirë shtetasin Xh. A., 19 vjeç pasi nga shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr. 2,...

Tiranë, vihen në pranga 6 persona për vepra të ndryshme penale

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit F. Q, 36 vjeç dhe shpallën në kërkim shtetasit B. Q dhe B. Q, pasi në fshatin Tujan, për motive të dobëta, kanë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img