No menu items!

valixhe

Alarmoi policinë, ja çfarë u gjet në valixhen e braktisur në Fier

Një valixhe e braktisur pranë një supermarket në Fier ka ngritur alarmin tek qytetarët. Pas mbërritjes së policisë u konstatua se valixhja ishte bosh dhe policia e ka larguar nga vendi. NJOFTIMI I POLICISENë orën 10:30, jemi njoftuar se në lagjen...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img