No menu items!

vajze

Gjendet e pajetë një 37-vjeçare në Bypass-in e Shkodrës

Një 37-vjeçare është gjetur pa shenja jete pasditen e së martës në afërsi të një kanali, në lagjen “Ahmet Haxhija”, në Bypass-in e Shkodrës. Viktima, e identifikuar si L.Q (K), lindur në Tropojë dhe banuese në Dobraç të Shkodrës, dyshohet...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img