No menu items!

vajza

SHBA vendos sanksione ndaj vajzave të Vladimir Putinit

Shtetet e Bashkuara njoftuan të mërkurën sanksione që synojnë dy vajzat e mëdha të Presidentit rus Vladimir Putin dhe njoftuan se po ashpërsojnë masat kundër bankave ruse lidhur me ato që Uashingtoni i cilëson si krime lufte në Ukrainë. Masat...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img