No menu items!

vajza te mitura

Skandal: Drejtori i shkollës në Pogradec ngacmonte seksualisht dy 14-vjeçare

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në shkollat e vendit ku një drejtor shkolle ka ngacmuar seksualisht dy 14-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në Pogradec dhe burime bëjnë me dije se i arrestuari për këtë ngjarje është shtetasi Adriatik Haxhillari. Adriatik Haxhillari...

E rëndë në Itali/ Nëna vret dy vajzat e saj të mitura

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një nënë ka vrarë dy vajzat e saj të mitura, 11 dhe tri vjeçe. Mediat italiane bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Verona në orët e para të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img