No menu items!

uria

E rëndë në Afganistan, tetë fëmijë vdesin nga uria

Një udhëheqës politik etnik Hazara dhe ish-anëtar i Parlamentit të Afganistanit tha se trupat e tetë fëmijëve jetimë, që vdiqën nga uria, u gjetën në pjesën perëndimore të Kabulit. Në një deklaratë të postuar në Facebook, Mohammad Mohaqiq tha se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img