No menu items!

udineze

8 gola, 3 kartonë të kuq dhe vetëm 1 pikë/ Udineze i mohon fitoren Lacios

Ndeshje më të vërtetë e çmendur ka qënë ajo mes Lacios dhe Udinezes, sfidë e cila përfundoi në barazim 4-4. Miqtë shënuan 2 gola brenda 30 minutash me dopietën e Betos, por, pak sekonda më pas ngushtoi shfirat Imobile. Në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img