No menu items!

turiste ruse

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë, Prokuroria i dërgon analizat jashtë shtetit

Prokuroria i ka dërguar analizat e ujit dhe të klorit, mostra të marrë nga hoteli ku u gjetën të vdekur 4 rusët, jashtë vendit. Deri më tani është bërë me dije se një kompanie private do të kryejë gjithë...

Vdekja e 4 turisteve rusë/ Eksperti i mjekësisë ligjore: Shkak mund të jetë asfiksia

Pesë ditë pas ngjarjes së rëndë ku katër turistë rusë humbën jetën në një resort turistik në Qerret, ISHP ka kryer disa ekzaminime shtesë në lidhje me vendin e ngjarjes. Nga mjekësia ligjorë ende nuk ka përgjigje konkrete e...

Vdekja misterioze e 4 turistëve rusë regjistrohet si vrasje

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e ndodhur në hotelin ”Gloria” në Qerret, ku u gjetën pa shenja jete 4 turistë rusë. Gazetarja Klodiana Lala raporton se drejtësia shqiptare e ka regjistruar për veprën penale të vrasjes vdekjen...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img