No menu items!

trekendeshi i bermudes

”Trekëndëshi Bermudës”, Kryemadhi: Basha nuk di çfarë thotë

Pas daljes tek edicioni qendror i VOA, ku komentoi për herë të parë deklaratën e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha mbi trekëndëshin e Bermudës, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zgjedhur i ka dhënë një përgjigje ish-aleatit të...

“Trekëndëshi i Bermudës”/ Topi: Basha e sheh Metën si një kundërshtar të fortë politik

Ish-Presidenti i Republikës, Bamir Topi ka komentuar zhvillimet e fundit politk enë vend, si dhe situatën brenda partisë Demokratike. I pyetur për deklaratën e kryedemokratit Lulzim Basha për “trekëndëshin e Bermudës”, Topin u shpreh se kjo është një metaforë e...

Trekëndëshi i Bermudës me syrin e një pirati

Nga: Astrit Patozi Ia mbërritëm më në fund edhe kësaj dite, që Lulzim Basha të flasë për rrezikun e trekëndëshit të Bermudës. Të drejtë ka Lul parimori, por kjo vlen vetëm për peshkatarët, që zgjedhin të gjuajnë brenda hapësirës së tij. Të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img