No menu items!

trajneri

Video/ Ronaldo ”tërbohet” me trajnerin Santos pas humbjes me Serbinë

Kristiano Ronaldo e ka vuajtur jashtëzakonisht shumë humbjen e mbrëmshme ndaj Serbisë në kualifikueset e Botërorit. Ai pa se si skuadra e tij shpërdoroi avantazhin dhe u mund me një gol në minutën e fundit, duke parë rivalët të...

Klubi i Bundesligës shkarkon si trajner ish-lojtarin e Milanit

Volfsburgu ka shkarkuar dje trajnerin Mark van Bomel. Pas katër humbjeve radhazi në kampionat, holandezi nuk do të jetë më pjesë e “Ujqërve”. Të shtunën, skuadra e Volfsburgut nuk arriti të fitonte në shtëpi ndaj Fraiburgut duke u mundur me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img