No menu items!

tirane

VIDEO | Në pak sekonda ekzekuton me gjakftohtësi vëllanë dhe kunatën

Konfidenciale ka siguruar videon nga momenti kur Arsen Muskurti ka hyrë në biznesin e vëllait dhe kunatës së tij, para se t’i vriste të dy. Në momentin që hap derën e dyqanit, ai nxjerr armën nga brezi dhe hyn brenda....

Arrestohet autori që vrau vëllanë dhe kunatën

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e Arsen Meskurtit, i cili vrau me armë vëllanë, Dritan Muskurti dhe kunatën, Nora Muskurti. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se autori u kap në zonën e “5 Majit”. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen...

Pronarë të një agjencie turistike, kush ishin viktimat e vrasjes në Tiranë

Viktimat e vrasjes së dyfishtë të ndodhur pasditen e së martës në kryeqytet, Dritan dhe Nora Muskurti ishin pronarë të një agjencie turistike. Është ky detaji më i fundit në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku Arsen Muskurti vrau vëllanë...

U largua në këmbë, publikohet fotoja e autorit të vrasjes së dyfishtë në Tiranë

Policia e Tiranës ka publikuar foton e Arsen Muskurtit, autorit të vrasjes së dyfishtë të ndodhur pasditen e së martës në kryeqytet. Arsen Muskurti, i cili njihet edhe me emrin Hamza Kastrati vrau me armë zjarri pistoletë 44-vjeçarin Dritan Muskurti...

Vrau vëllanë dhe kunatën, identifikohet autori

Arsen Muskurti është autori i ngjarjes së rëndë të ndodhur në kryeqytet pasditen e së martës, i cili vrau vëllanë dhe kunatën, Dritan dhe Nora Muskurti. Ai ka arritur të largohet nga vendngjarja dhe është shpallur në kërkim. Mësohet se...

Shisnin produkte kontrabandë dhe nuk lëshonin faturë tatimore, 15 të arrestuar

Pesëmbëdhjetë persona kanë rënë në pranga dhe 6 të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi tregtonin produkte të ndryshme të cilat ishin futur kontrabandë në vend dhe nuk jepnin faturë tatimore për shitjet e tyre. Këtë aktivitet, ata e zhvillonin...

Detaje të reja nga masakra në Tiranë: Mes të plagosurve dhe daja i viktimës

''Konfidenciale'' sjell detaje të reja nga ngjarja tronditëse e ndodhur këtë të martë në një lokal në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku mbeti i vrarë një 35-vjeçar dhe u plagosën 4 të tjerë. Viktimë nga kjo ngjarje mbeti...

Emrat: Kush është viktima dhe 4 të plagosurit në Don Bosko

Erion Çela është 35-vjeçari që mbeti i vrarë ditën e sotme në një atentat në zonën e Don Boskos në Tiranë. Ai ka qenë në një lokal në këtë zonë me 4 persona të tjerë në një tavolinë dhe aty kanë...

Tronditet Tirana/ 1 i vrarë dhe 4 të plagosur në një lokal (Video)

1 i vrarë dhe 4 të plagosur është bilanci tragjik i të shtënave me armë në një lokal në kryeqytet këtë të martë. Viktima është Erion Çela, 35-vjeç. Ndërsa të plagosur mbetën vëllai i tij, Blerim Çela 28 vjeç, Arben Danin 46...

Përshtati ambientin për lojëra fati, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Gjashtë persona në Tiranë kanë rënë në pranga për vepra të ndryshme penale. Një 30-vjeçar me inicialet E.Y ka rënë në pranga pasi kishte përshtatur një ambient në pronësi të tij për ushtrimin e lojërave të fatit. Ndërkohë gjatë kontrollit nga...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img