No menu items!

tezja

Tezja e Mateos hedh dyshime: Në vrasjen e fëmijës, Çalamani nuk ka qenë i vetëm

Tezja e 8-vjeçarit të vrarë në mënyrë makabre nga 38-vjeçari Klodian Çalamani, në emisionin ‘Me Zemër të Hapur’, kërkoi që të vendoset drejtësi. E prekur nga ngjarja e rëndë, ajo kërkoi që e vërteta të zbardhet sa më parë, pasi...

Tezja e të miturit që u vra në Fier: Më dërguan foto, ishte masakruar

Tezja e 8-vjeçarit Mateo Vasia që u rrëmbye dhe u vra ditën e djeshme nga fqinji i tij në fshatin Grecallit të Fierit ka folur në emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Ajo ka treguar bisedën e fundit...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img