No menu items!

taka

Takat në kokë, ndërhyrje “horror” e Grizmanit ndaj Firminos (Video)

Supersfida e mbrëmjes së djeshme në Champions dhe e grupit B, Atletiko Madrid dhe Liverpul e cila përfundoi me rezultatin 2-3 për skuadrën e Jurgen Klopit, ka pasur një moment delikat në këtë takim. Antuan Grizman nga hero u shndërrua...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img