No menu items!

statistika

Statistikat/ Messi është më i keqi i Ligue 1

PSG fiton në fushë dhe e bën pa ndihmën e Lionel Messi-t. Argjentinasi, në fushë nga minuta e parë kundër Lille, ka qenë i detyruar të zëvendësohet pas pjesës së parë për shkak të një problemi fizik. Pavarësisht dëmtimit të gjashtë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img