No menu items!

spartak ngjela

Sali Berisha i mbështetur nga Moska e Beogradi, kërkon të uzurpojë PD

Kjo parti antiamerikane e Saliut, sigurisht që do të ketë përkrahjen e Moskës dhe të Beogradit, por, pikërisht për këtë fakt, do të përfundojë në kanalet e zeza të ujërave të fëlliqura të Shqipërisë. Kurse shqiptarët do të shpëtojnë...

Ngjela: Putin rrezikon fund të hidhur

Veprimet me psikikë të çrregullt nga një president absolut në një shtet, i trembin bashkëpunëtorët e tij të ngushtë me frikën e tyre të sëmurë. Kjo frikë i detyron që këta të shkojnë deri në vrasjen e presidentit të...

Ngjela: Berisha ka vënë stemën e Ukrainës në xhaketë, por paratë e korrupsionit ka shpresën t’ia shpëtojë Putini

Të korruptuarit e mëdhenj të Shqipërisë janë tani në ankth, se po shohin dekadencën e forcës tiranike Putin, si pasojë e rezistencës së Ukrainës. Midis tyre, Saliu ka vënë stemën e Ukrainës në xhaketë, por paratë e korrupsionit ka shpresën...

‘Berisha po sillet si Enver Hoxha’, Ngjela reagon për mesazhin e Yuri Kim

Avokati Spartak Ngjela, ka komentuar mesazhin e ambasadores së SHBA Yuri Kim ndaj kandidatëve të ish-kryeministrit Sali Berisha. Në një prononcim për gazetën “Sot”, avokati u shpreh, se deklarata e ambasadores së Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim,...

Skandali me pagat dhe makinat, Ngjela: Ramës i kanë grabitur shtetin

Avokati Spartak Ngjela deklaroi se kryeministrit Edi Rama i kanë vjedhur shtetin dhe duhet të jepte dorëheqjen që sipas tij është forcë dhe jo dobësi. Duke komentuar skandalin me të dhënat në emisionin “Pikat mbi i”, Ngjela tha se...

Ngjela i kthehet ashpër Berishës: Kush je ti që sulmon ambasadoren? Një katundar nga Tropoja

Avokat Spartak Ngjela i është kthyer ashpër ish-kryeministrit Berisha se si e merr guximin që të sulmojë ambasadoren amerikane Yuri Kim. Duke folur për Foltoren e Berishës, Ngjela theksoi se ish-kryeministri i ka hyrë një rruge pa krye teksa...

Video/ Teksa Ngjela fliste dëgjohet zëri i një materiali porno

Gjatë një transmetimi live në një studio televizive me avokatin Spartak Ngjela ka ndodhur një incident i pakëndshëm. Teksa Ngjela fliste për gjendjen e tensionuar mes Bashës dhe Berishës dhe akuzave mes tyre dëgjohet papritur zëri i një videoje porno. Vetë...

Firmat në PD, Ngjela: Kuvendi nuk do mblidhet, qëllimi i Berishës është destabilizimi i Shqipërisë

Avokati Spartak Ngjela ” deklaroi se ish-kryeministri Sali Berisha, është figurë anti-historike dhe se synon destabilizimin e vendit. Gjatë një interviste në “News24'', Ngjela u shpreh se firmat janë të pavlefshme dhe se kjo është vetëm goditja penale neutralizon mashtruesit. Spartak...

“Rrëzimi i Bashës i vështirë”, Ngjela: Berisha nuk kthehet dot në krye të PD

Avokati Spartak Ngjela, ka komentuar debatet e brendshme politike, ndërsa u ndal edhe tek foltoret e organizuara nga ish-kryeministri Sali Berisha përshkarkimin e kryedemokratit Lulzim Basha. I ftuar në rubrikën “Opinion” në “News24”, Ngjela u shpreh se tashmë kreu i...

Ngjela: Brenda 15 ditëve, në SHBA do të dalin prova kundër Berishës

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka komentuar zhvillimet e fundit brenda Partisë Demokratike si dhe “betejën” e ish-kryeministrit Sali Berisha me SHBA-në pas shpalljes së tij non-grata. Në një intervistë në emisionin “Breaking”, avokati Ngjela tha se brenda 10-15 ditësh,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img