No menu items!

southampton

Video/ “Përkuluni përpara Armando Brojës”, Sauthempton çmendet me klasin e shqiptarit

Armando Broja ishte protagonist absolut në fitoren që ekipi i Sauthemptonin arriti në Kupën FA ndaj Uest Hemit me rezultatin 3-1. Ai u fut në pjesën e dytë, fitoi penallti dhe shënoi golin e tretë. Realizimi i 20 vjeçarit ishte...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img