No menu items!

skandak

Topi i Artë/ ”Shpërthen” gazeta gjermane Bild: Pse fiton vetëm Messi?

Lionel Messi fiton 'Topin e Artë' për herë të shtatë, duke vendosur një rekord që zor se do thyhet për një kohë të gjatë. Por, lajmi u prit me reagime të përziera. Shumë komentues dhe analistë nuk mendojnë se ky...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img