No menu items!

siti

Ish-presidenti i Bajernit: PSG dhe Siti nuk fitojnë dot me para

Ish-presidenti i skuadrës së Bajernit, Uli Hënes, ka ironizuar klubet e mëdha si PSG-ja dhe Mançester Siti duke thënë se: “Është Al Khelaifi një Hënes i ri? Jo, nuk mendoj që është. Nuk e di nëse ai e do futbollin....
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img