No menu items!

sigurimit

‘S’ka lidhje me Ilir Metën’, Berisha tregon cili është personi me inicialet I.M në dosjen e ish-Sigurimit

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha thotë se kryeministri Edi Rama ka keqpërdorur Shërbimin Informativ dhe Autoritetin e Dosjeve, për të sulmuar ish-presidentin Ilir Meta. Në një deklaratë për mediat, Berisha u shpreh se personi me inicialet I.M, për të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img