No menu items!

shtet

Një tjetër shtet do t’i bashkohet “Ballkanit të Hapur”, thotë Balla

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi se në javët në vijim, një tjetër shtet ballkanik do të bëhet pjesë e nismës “Ballkani i Hapur”. Deklaratën, Balla e bëri këtë të hënë nga foltorja e Kuvendit, por...

Korrupsion me inceneratorët/ Alqi Bllako provoi 7 poste të larta (Foto)

Karriera e ish-deputetit Alqi Bllako, ka pasur ngjitje të shpejtë, duke nisur qysh në moshën 21-vjeçare si koordinator i COP në PD dhe këshilltar ekonomik i Sali Berishës në vitet 2008-2009, pas përfundimit të studimeve në një universitet privat...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img