No menu items!

shqitare

Furnizonte Anglinë me kanabis, 37 vite burg për bandën shqiptare (Emrat)

Një bandë shqiptare që drejtonte një fabrikë droge në Mbretërinë e Bashkuar është dënuar në total me 37 vite burg, pasi anëtarët e të cilës u shpallën fajtorë për prodhimin dhe shpërndarje droge. Banda përbëhet nga 11 anëtarë, 10...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img