No menu items!

shperndarje

Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet 39-vjeçari (Video)

Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Stacioni”, ndërsa në pranga ka rënë një 39-vjeçar, i cili shpërndante lëndë narkotike kokainë në qytetin e Tiranës dhe Durrësit. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave përfundoi shtetasi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img