No menu items!

sherr

Sherr masiv dhe të shtëna me armë, plagosen tre shqiptarë në Mitrovicë (Video)

Një sherr masiv është shënuar mbrëmjen e djeshme në veri të Mitrovicës. Bëhet me dije se sherri ka nisur mes disa të rinjve, ku më pas ka degjeneruar dhe në përdorimin e armëve. Tre persona kanë mbetur të plagosur si...

“O kone, mos më fol mua ashtu”/ Tension në Kuvend, Salianji sulet të godasë Braçen (Video)

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur sot në Kuvend. Ka qenë deputeti Ervin Salianji ai që ka marrë fjalën në Kuvend, dhe nisi të fliste për dosjen e përgjimeve italiane. Kundërpërgjigjja nga deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Braçe bëri...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img