No menu items!

sharra

Berisha: Fusha e mbetjeve në Sharrë u shndërrua në minierë floriri për Ramën

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, në lidhje lidhje me inceneratorin e Tiranës. Në një deklaratë për mediat nga selia blu, Berisha u shpreh se Rama është kreu i një organizate kriminale dhe shtoi se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img