No menu items!

sekretari i shtetit

SHBA: Ish-Sekretari i Shtetit humb jetën nga COVID-19

Colin Powell, Sekretari i parë afrikano-amerikan i Shtetit dhe një ushtarak i lartë amerikan, vdiq të hënën (18 tetor) në moshën 84 vjeçare si pasojë e ndërlikimeve të shkaktuara nga sëmundja e COVID-19-s. Në një deklaratë në Facebook, ku...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img