No menu items!

seance

Krizë politike në Malin e Zi, nesër seanca për shkarkimin e Abazoviç

Qeveria e Malit të Zi ka mbajtur ditën e sotme mbledhjen e radhës nën drejtimin e kryeministrit Krivokapiç.  Ministri i Financave dhe Mirëqënies Sociale, Milojko Spajiç është shprehur se në mbledhjen e sotme nuk është diskutuar mbi dorëheqjen e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img