No menu items!

rudina jadari

Basha apo Berisha në krye të PD-së? Ja si përgjigjet Hajdari

Ish-deputetja e Partisë Demorkatike, Rudina Hajdari, deklaroi se kryedemokrati Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha nuk e sjellin dot PD-në në pushtet. E ftuar në emisionin ‘Pa Protokoll’ në Report TV, Hajdari u shpreh sepozita është e përçarë ndërsa të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img