No menu items!

rruga e kombit

Thellohet tragjedia, ndërron jetë edhe babai i 3-vjeçarit

Rritet bilanci i viktimave në aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në aksin Milot-Rrëshen. Mësohet se ka ndërruar jetë edhe babai i fëmijës 3 vjeç që u shua në aksidentin e sotëm. Fëmija gjeti vdekjen në vendin e ngjarjes, ndërsa...

Aksident tragjik në ”Rrugën e Kombit”/ Përplasen 2 automjete, humb jetën një fëmijë

Një aksident i rëndë është regjistruar në Milot në Rrugën e Kombit këtë të hënë. Mësohet se dy makina, një “Opel” dhe një "Benz”, janë përplasur me njëra-tjetrën. Për pasojë ka ndërruar jetë një fëmijë 3 vjeç. I mituri po...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img