No menu items!

rritja e cmimeve

Rritja e çmimeve/ Berisha: Qeveria palë me grupet mafioze

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi nga foltorja e Kuvendit se Bordi i qeverisë që cakton çmimet e produkteve në treg, po vjedh dhe plaçkit shqiptarët. Berisha tha se një anketë e re e bërë nga qeveria rezulton se 1.2 milionë shqiptarë mendojnë se po i vjedh qeveria përmes...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img