No menu items!

rreshqitje

Përmbytje masive në Indi, 20 viktima dhe dhjetra të humbur

Më shumë se 20 persona kanë humbur jetën si pasojë e përmbytjeve në Indinë jugore pasi shirat e dendur shkaktuan daljen e lumenjve nga shtrati, duke prekur edhe zonat përreth. Disa shtëpi u përmbytën për shkak të nivelit të lartë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img