No menu items!

rrembiim

Akuzohet për rrëmbimin dhe vrasjen e biznesmenit/ Fredi Rrushi kërkon lirinë

Fredi Rrushi kërkon lirin në gjykatën e Apelit. Ai akuzohet për rrëmbimin dhe vrasjen e biznesmenit Ruzhdi Hoxha. Rrushi argumenton se nuk ka lidhje me ngjarjen dhe për këtë arsye kërkon që të lërë qelin. Rrushi në ankim thekson se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img